Winnica Adoria

Degustacja Wina Wrocław

O nas

Winnica Adoria

Jeśli jesteś we Wrocławiu lub okolicy i szukasz miejsca do degustacji wina – zapraszamy do Winnicy Adoria. Zaprezentujemy Ci własnej produkcji wina. Do ich wytworzenia wybrane zostały najwyższej jakości szczepy winorośli Chardonnay, Pinot Noir i Riesling.

Degustajca wina w winnicy niedalko Wrocławia

Zapraszamy do odwiedzenia naszej winnicy zarówno grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne. Zapewniamy możliwość degustowania wina naszej produkcji. W winiarni pod Wrocławiem możesz spróbować różnych gatunków wina, aby znaleźć takie, które najbardziej Ci odpowiada. Adoria to wspaniałe miejsce, które warto odwiedzić zwłaszcza wiosną, latem i jesienią, kiedy jest u nas najcieplej. Nasza winnica jest idealna do odpoczynku w otoczeniu autentycznej przyrody. Możesz tu urządzić sobie piknik lub spacer po okolicy, a widoki na położone niedaleko wzgórze są niesamowite. Możesz rozłożyć koc lub odpocząć na ławce, a także zobaczyć uprawia się winorośl oraz poznać cały proces powstawania wina.

Winiarnia pod Wrocławiem

Winnica Adoria, znajduje się w miejscowości Zachowice, przy ul. Żurawiej 33. Dojazd z centrum Wrocławia oraz z lotniska zajmuje ok. pół godziny, a do pokonania jest zaledwie 30 km. Jesteśmy otwarci niemalże cały rok.  

Winnica Wrocław

Poznaj Winnicę Adoria – wyjątkowe miejsce obok Wrocławia. To tutaj uprawiamy różne szczepy winogron, aby uzyskać wyjątkowe polskie wina.