You are currently viewing Winnica w Zachowicach
Winnica Adoria Zachowice
Winnica w Zachowicach
  • Post category:Blog

Gdzie znajduje się Winnica Adoria?

Winnica Adoria znajduje się w Zachowicach, niedaleko Wrocławia. Dojedziesz do nas w 30 minut z lotniska we Wrocławiu i około 30 minut z centrum Wrocławia. Dzieli nas jedynie 5 minut od autostrady A4 (Drezno-Kraków).

Co się dzieje w Winnicy w Zachowicach? Obejrzyj film o winnicy

Jeśli jesteś we Wrocławiu lub okolicy i szukasz miejsca do degustacji wina – zapraszamy do Winnicy Adoria. Zaprezentujemy Ci własnej produkcji wina. Do ich wytworzenia wybrane zostały najwyższej jakości szczepy winorośli Chardonnay, Pinot Noir i Riesling.

Cały rok zajmujemy się produkcją wina, butelkowaniem, zbieraniem winogron i wieloma innymi pracami zarówno w winnicy jak i podczas festiwali, spotkań, a także w naszym biurze. Więcej o nas przeczytasz tu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej winnicy zarówno grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne. Zapewniamy możliwość degustowania wina naszej produkcji. W winiarni pod Wrocławiem możesz spróbować różnych gatunków wina, aby znaleźć takie, które najbardziej Ci odpowiada. Adoria to wspaniałe miejsce, które warto odwiedzić zwłaszcza wiosną, latem i jesienią, kiedy jest u nas najcieplej. Nasza winnica jest idealna do odpoczynku w otoczeniu autentycznej przyrody. Możesz tu urządzić sobie piknik lub spacer po okolicy, a widoki na położone niedaleko wzgórze są niesamowite. Możesz rozłożyć koc lub odpocząć na ławce, a także zobaczyć uprawia się winorośl oraz poznać cały proces powstawania wina.

Zapraszamy niemal cały rok na zwiedzanie winnicy (w zakładce kontakt znajdziecie rozpiskę kiedy jesteśmy czynni). Zapraszamy również grupy zorganizowane (po wcześniejszym ustaleniu warunków).

W naszej winnicy odbywają się także imprezy, sesje fotograficzne i liczne spotkania. Zapraszamy!